У Бережницькому ЗЗСО І-ІІ ст.- ЗДО діє пришкільний мовний табір з денним перебуванням “ЛІДЕР”.
“Creative Camp: Ми з України ” – справжня спільнота позитиву дозволяє нам об’єднуватись навколо творчості, натхнення і нових знань. Діти зі своїми вчителями та волонтерами розпочали зі знайомства в GoCamp . Ми креативно представили свою команду “LEADER (ЛІДЕР)”. Сповнені позитивними емоціями та гарними враженнями, виконуємо умови програми табору. Пришкільний англомовний табір – це місце, у якому проходить робота з організації змістовного дозвілля та виховання свідомих громадян України. Діти отримали безліч неймовірних вражень та яскравих емоцій,які будуть супроводжувати їх ціле літо.![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/289018369_569481784557635_7573326354873922088_n-300x208.jpg)
![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220610_131623-300x225.jpg)
![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд11-300x169.jpg)
![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220610_115747-300x225.jpg)
![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220613_114214-300x225.jpg)
![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/289018369_569481784557635_7573326354873922088_n-300x208.jpg)
![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220610_131623-300x225.jpg)
![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/Слайд11-300x169.jpg)
![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220610_115747-300x225.jpg)
![](http://bereznytskyi-nvk.kl.com.ua/wp-content/uploads/2022/09/20220613_114214-300x225.jpg)