Державне свято День Соборності України діти Бережницького закладу дошкільної освіти відзначили урочисто та патріотично, створили нерозривний символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу. З метою виховання у дітей дошкільного віку почуття патріотизму, любові до України, збереження традицій, відродження духовності та інтересу до культурних надбань українського народу вихователі Загул Н.М. та Шнайдрук І.М., приєднались до онлайн-заходу «Пісня єднання».
Daily Archives: 21.01.2022
З нагоди Дня Соборності України, 103-ї річниці підписання Акта злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відзначають українці 22 січня, учні Бережницького ЗЗСО I-II ступенів – ЗДО приєднались до фото challenge «Разом сильніші». Вчитель історії Павлюк А. С. провів з учнями 6-8 класів захід під гаслом «Ми -це Україна». Класні керівники 5-9 класів провели єдиний урок національно-патріотичного спрямування «Єднання заради Незалежності». Соборність передбачає не лише пам’ять про минуле, а й потребує згуртованої спільної праці та взаємодії в сучасній Україні.
З Днем Соборності, Україно!
#РазомСильніші
#ДеньСоборностіУкраїни2022
#вихованняБуковини2022