Літо – пора безтурботності та відпочинку. Ще вчора пролунали останні дзвоники у школах, а разом з ним і закінчився навчальний рік. Для кожної дитини літо – це час, аби відпочити та зарядитися позитивними емоціями. А розпочинається літо святом дитинства – Днем захисту дітей.
«Свято дитячих посмішок» – саме за такою назвою у Бережницькій бібліотеці оформлено книжкову виставку. Завідуюча бібліотекою Новошецька В.Т. запросила на зустріч з книгою дітей Бережницького ЗДО. Цього дня маленькі бережничани – діти дошкільного віку разом з вихователями Гулою М.І., Загул Н.М., мали змогу побувати в книжковому царстві під назвою «Бібліотека». Цікавою, захоплюючою і незабутньою була екскурсія до тихої і мудрої скарбнички знань. Це було для них новим відкриттям цікавого і прекрасного, особливо на порозі літа, в пору відпочинку, дозвілля і читання.
Діти ознайомилися з новими ілюстрованими книжечками, ближче познайомилися з героями іще незнайомих книг і, звичайно ж, із бібліотекарем, яка дала мудрі поради, як берегти книгу та правила видачі на дім та повернення її у бібліотеку. А щоб ще більше заінтригувати дітей, Валентина Танасіївна презентувала святкові вітальні телеграми від героїв улюблених казок: Ш.Перро «Попелюшка», К.Чуковський «Лікар Айболит» та «Муха-Цокотуха», М.Носов «Пригоди Незнайки», А.Толстой «Золотий ключик або пригоди Буратіна», «Колобок», «Вовк та семеро козенят», «Івасик-Телесик». Діти з радістю відгадували віршовані загадки про книгу, олівець, про Бабу Ягу, Колобка, Козу-дерезу, Цибуліно (із кн. автора Д. Родарі). Для розминки дітям ще прочитали прислів’я про книгу.
В кінці заходу малята запевнили бібліотекаря, що стануть активними читачами, пообіцяли, що будуть багато читати, бо «хто багато читає, той багато знає». Бібліотекар в свою чергу побажала, щоб книжечки стали їхніми друзями не тільки під час навчання, а й на все життя. Бібліотека з радістю чекатиме на своїх найкращих читачів, для яких знайдуться найцікавіші і найзахоплюючі книжечки. До нових зустрічей із книгою!