Мова — це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний розвиток. Без мови немає народу.
У Бережницькому ЗЗСО І-ІІ ступенів –ЗДО з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови проведено заходи.
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=273083060864177&id=100044874553597
Тиждень рідної мови «Українську рідну мову в дар дали мені батьки» організували та провели вчителі української мови та літератури Іванчук І.П., Павлюк С.А. Упродовж тижня проведено свято «Мова-душа народу» (6 клас), вікторину «Розмовляй українською, пиши українською, співай українською» , мовознавчий турнір «Українська мова – диво калинове». Проведено засідання м/о вчителів суспільно-гуманітарного циклу Функціонування та розвиток української мови»., відкритий урок у 7 класі (Павлюк С.А.)