День Святого Миколая – найулюбленіше свято кожної дитини. Адже це свято Любові до усіх ближніх, Доброти, Милосердя, Прощення. 19 грудня усі діти Бережницького НВК зібрались на свято «Мандрує по землі Святий Миколай», щоб розповісти про добрі справи, які зробили за рік. Традиційне свято цьогоріч організували учні 9 класу. Восьмикласники розказали про святкування християнського свята Миколая Чудотворця, відтворили звичаї та обряди нашого народу. П’ятикласники провели інсценізацію «Лист Святому Миколаю», семикласники читали вірші, відгадували загадки, співали величальні пісні. Стільки сумління, радості і хвилювання було у дітей, і це не дивно, бо всі разом творили добро.
Діти дошкільного віку та учні 1-9 класів щиро дякують приватному підприємцю Романюк Марії Іванівні за солодкі подарунки, які отримали у цей день.
Будьмо милосердними, хай наші серця будуть завжди відкриті для добра !